کامپیوتر تک بردی NVIDIA مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط زهرا فلاح زلتی   
دوشنبه, 26 دی 1401 ساعت 23:34

Impulse Embedded ارائه دهنده سیستم ها و راه حل های محاسباتی صنعتی در دسترس بودن کامپیوتر تک بردی جدید NVIDIA Jetson TX2 NX را اعلام کرد. Jetson TX2 NX گام بعدی را در عملکرد هوش مصنوعی برای محصولات جاسازی شده و لبه ای سطح پایه ارائه می کند.


همانند Jetson Xavier NX ، TX2 NX از همان فرم فاکتور و سازگاری پین با Jetson Nano بهره می برد، اما بیش از دو برابر عملکرد پردازش AI در 33 / 1 TFlops در مقایسه با 487GFlops ارائه می دهد. ترکیبی از ضریب فرم، عملکرد و مزیت قدرت، Jetson TX2 NX را به یک نامزد عالی برای پلتفرم های هوش مصنوعی در بازار انبوه تبدیل می کند.

NVIDIA Jetson TX2 NX SBC ترکیبی از یک CPU دو هسته ای NVIDIA Denver 2 64 بیتی، یک پردازنده چهار هسته ای ARM Cortex-A57 MPCore و یک پردازنده گرافیکی 256 پاسکال هسته ای است که می تواند به 3 / 1 گیگاهرتز برسد. علاوه بر این، SBC دارای 4 گیگابایت حافظه 128 بیتی LPDDR4 و 16 گیگابایت حافظه فلش eMMC 5.1 به همراه توسعه PCI Express ، گیگابیت اترنت، درگاه USB3.1 نسل 1 و خروجی ویدیو از طریق HDMI یا DisplayPort است. SBC کاملاً قادر است یک جریان 4K با سرعت 60 fps در HEVC/H.265 یا حداکثر 14 جریان در 1080p @ 30fpsدر HEVC/H.264 رمزگذاری کند.

JetPack انویدیا (NVIDIA) راه حلی جامع برای ساخت برنامه های قدرتمند هوش مصنوعی است. همه ماژول ها و کیت های توسعه دهنده Jetson ، از جمله TX2 NX ، توسط پشته نرم افزار JetPack پشتیبانی می شوند و شرکت ها و توسعه دهندگان را قادر می سازد تا راه حل های هوش مصنوعی را با اطمینان خاطر از اینکه می دانند می توانند آنها را در هر مکانی روی هر دستگاه Jetson استقرار دهند، توسعه دهند.

رابرت پلَنت، مدیر فروش Impulse Embedded می گوید: «توسعه راه حل محاسباتی هوش مصنوعی صنعتی می تواند دشوار، پرهزینه و زمان بر باشد. با قابلیت های Embedded Systems ، می توانیم سیستم های قابل اعتماد، تکرارپذیر و قوی ایجاد کنیم تا به کاهش هزینه های مشتری و زمان توسعه کمک کنیم. با تیم مهندسین و متخصصان داخلی خود که همگی چندین دهه تجربه دارند، می توانیم راه حل های محاسباتیEdge AI تعبیه شده کاملاً قابل استقرار را مستقیماً از جعبه ارائه دهیم».

 

 

اخبار و رویدادها

با ما باشید.

در باره ما

در باره ما

آخرین نظرات

آخرین نظرات

آدرس

آدرس