صفحه ی اصلی > اخبار و رویدادها > فناوری اطلاعات > PTC نسخه 5/0 Creo راه حل طراحی سه بعدی
PTC نسخه 5/0 Creo راه حل طراحی سه بعدی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط زهرا فلاح زلتی   
دوشنبه, 26 دی 1401 ساعت 23:47

PTC ، 5/0 Creo ، آخرین نسخه از نرم افزار Creo® 3D طراحی به کمک کامپیوتر (CAD) خود را معرفی کرده است ، که به کاربران این امکان را می دهد در یک محیط طراحی از مفهوم به تولید برسند.


5/0 Creo پنج قابلیت جدید را برای دنیایی که در حال تغییر سریع در عرصه طراحی محصول است معرفی می کند و دارای پیشرفته ای کلیدی بهره وری است.

Creo شرکت ها را قادر می سازد تا با استفاده مجدد از بهترین طرح ها و جایگزینی فرضیات با حقایق، نوآوری محصول را سرعت بخشند و محصولات بهتری را سریع تر بسازند. با 5/0 Creo ، مفاهیم را می توان به محصولات هوشمند و متصل تبدیل کرد و دنیای فیزیکی و دیجیتال را با قابلیت های واقعیت افزوده (AR) در هر جایگاه پل زد. 5/0 Creo همچنین قابلیت های هیجان انگیزی را در زمینه های بهینه سازی توپولوژی، دینامیک سیالات محاسباتی و CAM معرفی می کند.

جان مککرل، رئیس CIMdata بیان کرد: « PTC با اینترنت اشیا (IoT) و واقعیت افزوده (AR) در لبه پیشروترین فناوری های امروزی قرار دارد، اما ریشه های خود را در CAD فراموش نکرده است، در عوض این تجارت را با استفاده از نرم افزار پیشرو Creo با فناوری ها و قابلیت های جدید متحول می کند. 5/0 Creo نمونه دیگری از نوآوری مداوم و توانایی PTC برای برآوردن نیازهای مشتری است».

بهینه سازی توپولوژی

طراحی فیزیکی محصولات اغلب توسط طرح ها و شیوه های موجود محدود می شود. برنامه افزودنی جدید Creo Topology Optimization به طور خودکار طرح های بهینه شده را بر اساس مجموعه ای از اهداف و محدودیت های تعریف شده ایجاد می کند که توسط طرح ها و فرآیندهای فکری موجود محدود نمی شود. این به کاربران کمک می کند با ایجاد قطعات بهینه و کارآمد، در زمان صرفه جویی کرده و نوآوری را سرعت بخشند.

ساخت افزودنی و کاهشی

Creo کاربران را قادر می سازد تا بدون نیاز به چندین نرم افزار، قطعات را طراحی، بهینه سازی، بررسی، چاپ و در تیراژ بالا بسازند. با ساده سازی فرآیند و کاهش نیاز به بازسازی مدل ها، می توان زمان بیشتری را صرف آنچه واقعاً مهم است، یعنی طراحی کرد. 5/0 Creo ، Creo Additive Manufacturing Plus را برایMaterialise معرفی می کند که این قابلیت ها را به قطعات فلزی گسترش می دهد و به مشتریان اجازه می دهد تا قطعات درجه تولید را مستقیماً از Creo چاپ و تولید کنند. علاوه بر این، برنامه افزودنی به کاربران اجازه می دهد تا به کتابخانه آنلاین Materialize از درایورها و پروفایل های چاپ متصل شوند.

گسترش Creo Mold Machining جدید قابلیت های ماشین کاری با سرعت بالا را ارائه می کند که برای

قالب ها، قالب ها، الکترودها و ماشین کاری نمونه اولیه بهینه شده است. 5/0 Creo از ماشین کاری 3 محوره و موقعیت یابی 3 2+ پشتیبانی می کند.

تجزیه و تحلیل جریان Creo

گستردگی Creo Flow Analysis یک راه حل دینامیک سیالات محاسباتی (CFD) است که به طراحان، مهندسان و تحلیل گران اجازه می دهد مسائل جریان سیال را مستقیماً در Creo شبیه سازی کنند. گردش کار یکپارچه بین CAD و CFD به کاربران این امکان را می دهد که تجزیه و تحلیل را زودتر ادغام کنند و به طور عمده فرایند و عملکرد محصول را درک کنند. این نرم افزار به طور خاص برای ساخت می باشد و استفاده از آن آسان است، مستقیماً در Creo یکپارچه شده است، بسیار دقیق است و نتایج سریعی را ارائه می دهد.

بهبود بهره وری

5/0 Creo همچنین شامل بهبود بهره وری کلیدی برای دنیای به سرعت در حال تغییر طراحی محصول ، مانند رابط کاربری بهبودیافته، ایجاد هندسه با مناطق طرح، و جاروهای مارپیچ حجمی است. پیشرفت های دیگر عبارتند از بهبود سطح، طراحی ورق فلزی، و استفاده از ویژگی های پیش نویس شامل دورها. کاربران همچنین می توانند با حفظ حالت نمایش پرسپکتیو در Creo طراحی کنند.

برنامه Extension Creo Collaboration برای Autodesk Inventor سازمان ها را قادر می سازد تا در یک سیستم CAD واحد ادغام شوند و آنها را قادر می سازد تا هزینه و تلاش مرتبط با حفظ سیستم ها و ادغام های متعدد را کاهش دهند و امکان استفاده مجدد از داده ها و اشتراک منابع بهتر را فراهم کنند.

5/0 Creo اکنون از تبادل دو جهته هر دو بخش و مجموعه با Autodesk Inventor پشتیبانی می کند.

برین تامپسون، معاون ارشد بخش CAD ، بیان کرد: PTC طراحی محصول اساساً در حال تغییر است وCreo همچنان به تکامل خود ادامه می دهد تا نیازهای مشتریان ما را برآورده کند. با Creo ، شرکت ها می توانند از اولین مراحل طراحی به یک محصول هوشمند و متصل برسند». «بهبود عملکرد و قابلیتهای جدید، مانند تولید مواد افزودنی، Creo را متمایز می کند و به شرکت ها یک مزیت رقابتی واقعی از مفهوم تا تولید می دهد».

 

 

اخبار و رویدادها

با ما باشید.

در باره ما

در باره ما

آخرین نظرات

آخرین نظرات

آدرس

آدرس