عملکرد فرا طولانی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط زهرا فلاح زلتی   
دوشنبه, 26 دی 1401 ساعت 23:59

u-blox ، ارائه دهنده جهانیِ فناوری ها و خدمات ارتباط بیسیم و موقعیت یابی، و iGPSPORT ، ارائه دهنده خدمات سخت افزار ورزشی و داده ای که در ووهان، چین فعالیت می کند، کامپیوتر دوچرخه سواری )سایکلین( iGS320 را معرفی کرده اند که بر روی پلت فرم موقعیت یابی u-blox M10 ساخته شده است.


کامپیوتر دوچرخه سواری مصرف انرژی بسیار کم پلت فرم u-blox M10 ، اندازه فشرده سازی و توانایی آن برای ردیابی چهار سیستم ماهواره ای ناوبری جهانی (GNSS) استفاده می کند تا تجربه کاربری برتر را به ورزشکاران استقامتی ارائه دهد.

ظهور اینترنت اشیاء (Things) و هوش مصنوعی انتظارات را در مورد اندازه، دقت و مصرف انرژی ردیاب های ورزشی و سایر پوشیدنی ها را مجددا تنظیم کرده است. کامپیوترهای دوچرخه سواری نیز از این قاعده مستثنی نیستند. از آنجایی که صحنه چرخش با محبوبیت روزافزون دوچرخه سواری شنی متنوع می شود، مسافت های طولانی و مسابقات چند روزه و عملکرد در محیط هایی با سیگنال پیچیده به عنوان تمایزهای کلیدی اهمیت پیدا می کنند.

استفاده از پلتفرم موقعیت یابی u-blox M10 در کامپیوتر دوچرخه سواری iGS320 باعث افزایش 80 درصدی استقلال قدرت برای iGPSPORT شد تا 72 ساعت ردیابی مداوم را ارائه دهد، در حالی که در راه حل قبلی 40 ساعت افزایش یافته بود. دریافت همزمان حداکثر چهار صورت فلکی GNSS پوشش و دقت را در محیط های سیگنال چالش برانگیز افزایش می دهد.

ما پلتفرم u-blox M10 را پس از یک فرآیند انتخاب طولانی و دقیق انتخاب کردیم که در آن سه راه حل موقعیت یابی پیشرو را با هم مقایسه کردیم. کان چن، معاون مدیر کل iGPSPORT می گوید: «از آنجایی که به طور خاص برای برآوردن محدودیت های اندازه، قدرت و عملکرد سخت افزاری طراحی شده بود که مشخصه های پوشیدنی های ورزشی است، ما متوجه شدیم که برای کامپیوتر دوچرخه سواری iGS320 ما مناسب است». « ما به این نتیجه رسیدیم که این محصول برتر در صنعت است».

ما از اولین محصول خود، iGS30 ، با u-blox کار می کنیم. u-blox در تمام طول این مدت مشاوره فنی حرفه ای و کمک های تخصصی ارائه کرده است و تیم های توسعه ما را برای هدایت نوآوری توانمند می کند. iGPSPORT امیدوار است به همکاری با u-blox در زمینه ارتباطات GNSS و IoT ادامه دهد.

Lancelot Mei ، بازاریابی برنامه های کاربردی منطقه ای در چین، می گوید: «ما برای این همکاری با iGPSPORT ارزش قائل هستیم، که به درک بهتر نقاط درد مشتریان و پیشرفت آنها با بهینه سازی ارائه محصول ما کمک کرده است». « ما مشتاقانه منتظر ادامه و گسترش همکاری خود باiGPSPORT در سال های آینده هستیم»

 

 

اخبار و رویدادها

با ما باشید.

در باره ما

در باره ما

آخرین نظرات

آخرین نظرات

آدرس

آدرس